Najbližší zápas

NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS: NEDEĽA 13.NOVEMBRA 2016 o 13:30 DRUŽSTEVNÍK VEĽKÝ HOREŠ - SLAVOJ TREBIŠOV. --- SLAVOJ DO TOHO!!!

utorok 23. augusta 2016

V pohári ideme ďalej

Futbalisti Slavoja nesklamali svojich verných fanúšikov ani v pohárovom stretnutí 3. kola Slovnaft Cupu a vyhrali na pôde FK Čadca 2:1. Prvý polčas bol v réžii Slavoja, ktorého hráči dokázali prekonať domáceho brankára dva razy. Najprv sa v 23. minúte trafil Pavol Ruskovský a o 6 minút neskôr bol úspešný aj Lukáš Jacko. V druhom dejstve sa domáci pokúšali zo zápasom niečo urobiť no miernu dramatizáciu zápasu spôsobili v 75. minúte, kedy sa trafil domáci Tomáš Tlelka. Na viac sa ale domáci nezmohli a tak Slavoj pokračuje v Slovnaft Cupe ďalej a jeho súperom v 3. kole budú FK Slovenské Ďarmoty.

Viac o zápase na: FK Čadca 1:2 Slavoj Trebišov